Na początku, super wiadomość....


Oto nasz nowy druh: 


   Dzień dobry ziomeczku ;)


A to żeby poprawić wam humor :
hyhyhy ;)


No a teraz bardzo ważne sprawy :

Prosiłam aby każdy mi napisał pomysł na punkt na dzień Harcerski.. Czekam do poniedziałku południa. Na telefon bądź tutaj w komentarzach.

Przypominam że Angela kupuje bibułę i dodatkowo proszę by każdy (prócz Angeli) kupił po 5 kolorowych balonów na tę uroczystość i nie zapomniał ich wziąć ze sobą. Kolejna sprawa to kwaterka: lista dalej otwarta, zgłaszajcie się do mnie.Co do zlotu hufca.. Czy chcemy czy nie chcemy idziemy wszyscy na rajd (prócz tych którzy będą na kwaterce) a jeśli nie chcecie zostać na zlocie to możecie następnego dnia wracać. To tylko jedna noc i na dodatek bardzo niedługa trasa. Pokażcie że jesteście super wodniakami :)


Kolejną rzeczą jest to abyście wszyscy mieli http://sklep.harcerstwo.pl/?prod=327&cat=210 właśnie coś takiego.. Oczekuje że zdobędziecie to w ciągu dwóch tygodni (PISZĘ BARDZO POWAŻNIE) możecie zobaczyć czy jest to w imperium sportu czy zamówicie na jakiejś stronie wszyscy od razu żeby na przesyłkę się złożyć.. 
Tam będziecie zapisywali swój dług i co miesięczne składki, żebym ja nie musiała tego ciągle pilnować i żebyście wy wiedzieli ile jeszcze musicie oddać..


No i ostatnia sprawa to zbiórka w następny piątek po godzinie 16.. Będziemy ustalać sprawę naszej łódki i patentów.


Buziaczki.. Zu ;**
Name:

Komentarze:

21.05.2012, 09:22 :: 213.216.76.84
Wujek
Ja przygotowuję trasy. Będzie fajnie no i zaprawka przed Grunwaldem. :)

20.05.2012, 20:21 :: 93.105.37.69
Zu
To jest czwartek. Boże ciało więc jest wolne.

19.05.2012, 20:07 :: 93.105.27.42
Kuba
Siema Hódy! Akurat na rozpoczęcie sezonu trafiłeś. Farciarz. :P

W jakich dniach odbywa się rajd? Trzeba by było zwalniać się w piątek ze szkoły?